VD, UTVECKLING Bengt Dalesjö Tel. 031-757 8450, 0708-937896 bengt@dkab.se

VD, UTVECKLING
Bengt Dalesjö
Tel. 031-757 8450, 0708-937896
bengt@dkab.se

KUNDANSVARIG, UPPHANDLING, UTBILDNING Caroline Åkerhage Tel 031-757 8457 caroline@dkab.se

KUNDANSVARIG, UPPHANDLING, UTBILDNING
Caroline Åkerhage
Tel 031-757 8457 caroline@dkab.se

IT-CHEF Johnny Zackrisson Tel 031-757 8460 johnny@dkab.se

IT-CHEF
Johnny Zackrisson
Tel 031-757 8460
johnny@dkab.se

DATABASSTRUKTUR, ARTIKLAR Marie-Louise Blom Tel 031-757 8454 marie-louise@dkab.se,

DATABASSTRUKTUR & ARTIKLAR
Marie-Louise Blom
Tel 031-757 8454
marie-louise@dkab.se

Support & utbildning Johanna Jeverstam Tel 031 - 757 8458 johanna@dkab.se

SUPPORT & UTBILDNING
Johanna Jeverstam
Tel 031 – 757 8458
johanna@dkab.se

FILER & ARTIKLAR Eva Nilsson Tel 031-757 8455 eva@dkab.se

FILER & ARTIKLAR
Eva Nilsson
Tel 031-757 8455
eva@dkab.se

UTVECKLING & KVALITET Jenny Dalesjö Föräldraledig

DKAB HANTERA BUTIK
Jenny Dalesjö
Tel 031-757 8452  jenny@dkab.se

 

 

EKONOMI & FILHANTERING Inger Dalesjö Tel 031-757 8451 inger@dkab.se

EKONOMI & FILHANTERING
Inger Dalesjö
Tel 031-757 8451
inger@dkab.se