VD, UTVECKLING Bengt Dalesjö Tel. 031-757 8450, 0708-937896 bengt@dkab.se

AFFÄRSOMRÅDESCHEF 
Bengt Dalesjö
Tel. 031-757 8450, 0708-937896
bengt@dkab.se

IT-CHEF Johnny Zackrisson Tel 031-757 8460 johnny@dkab.se

IT / UTVECKLING
Johnny Zackrisson
Tel 031-757 8460
johnny@dkab.se

TEAMLEDARE UPPHANDLING KUNDSUPPORT Caroline Åkerhage Tel 031-757 8457 caroline@dkab.se

TEAMLEDARE UPPHANDLING KUNDSUPPORT
Caroline Åkerhage
Tel 031-757 8457 caroline@dkab.se

Utbildning & support Victoria Brissman Tel 031 - 757 8456 victoria@dkab.se

KUNDSUPPORT & UTBILDNING
Victoria Brissman
Tel 031 – 757 8456
victoria@dkab.se

Utbildning & support Maria Keren Tel 031 - 757 8458 maria@dkab.se

KUNDSUPPORT & UTBILDNING
Maria Keren
Tel 031 – 757 8458
maria@dkab.se

TEAMLEDARE AFFÄRSUTVECKLING PRODUKTION Jenny Dalesjö Tel 031-757 8452 jenny@dkab.se

TEAMLEDARE AFFÄRSUTVECKLING PRODUKTION
Jenny Dalesjö
Tel 031-757 8452 jenny@dkab.se

DATABASSTRUKTUR, ARTIKLAR Marie-Louise Blom Tel 031-757 8454 marie-louise@dkab.se,

ARTIKELANSVARIG HANTERA LIVS
Marie-Louise Blom
Tel 031-757 8454
marie-louise@dkab.se

Filhantering & it-administration Anette Tham Tel 031 - anette@dkab.se

FILHANTERING
Anette Tham
Tel 031-757 8459
anette@dkab.se

Filhantering Carina Rigdahl Tel 031 - 757 8453 carina@dkab.se

FILHANTERING
Carina Rigdahl
Tel 031 – 757 8453
carina@dkab.se

FILHANTERING Kristina Ambratt Tel 031-757 8455 kristina@dkab.se

FILHANTERING
Kristina Ambratt
Tel 031-757 8455
kristina@dkab.se

EKONOMI & FILHANTERING Inger Dalesjö Tel 031-757 8451 inger@dkab.se

ADMINISTRATION
Inger Dalesjö
Tel 031-757 8451
inger@dkab.se