VD, UTVECKLING Bengt Dalesjö Tel. 031-757 8450, 0708-937896 bengt@dkab.se

VD, UTVECKLING
Bengt Dalesjö
Tel. 031-757 8450, 0708-937896
bengt@dkab.se

KUNDANSVARIG, UPPHANDLING, UTBILDNING Caroline Åkerhage Tel 031-757 8457 caroline@dkab.se

KUNDANSVARIG, UPPHANDLING, UTBILDNING
Caroline Åkerhage
Tel 031-757 8457 caroline@dkab.se

IT-CHEF Johnny Zackrisson Tel 031-757 8460 johnny@dkab.se

IT-CHEF
Johnny Zackrisson
Tel 031-757 8460
johnny@dkab.se

DATABASSTRUKTUR, ARTIKLAR Marie-Louise Blom Tel 031-757 8454 marie-louise@dkab.se,

DATABASSTRUKTUR & ARTIKLAR
Marie-Louise Blom
Tel 031-757 8454
marie-louise@dkab.se

Utbildning & support Maria Keren Tel 031 - 757 8458 maria@dkab.se

UTBILDNING & SUPPORT
Maria Keren
Tel 031 – 757 8458
maria@dkab.se

Filhantering & it-administration Anette Tham Tel 031 -  anette@dkab.se

FILHANTERING & IT-ADMINISTRATION
Anette Tham
Från och med mars
anette@dkab.se

Filhantering Carina Rigdahl Tel 031 - 757 8453 carina@dkab.se

FILHANTERING
Carina Rigdahl
Tel 031 – 757 8453
carina@dkab.se

UTVECKLING & KVALITET Jenny Dalesjö Föräldraledig

DKAB HANTERA BUTIK (föräldraledig)
Jenny Dalesjö
Tel
jenny@dkab.se

Hantera butik

DKAB HANTERA BUTIK
Peter Kurtson
Tel 072 – 731 34 54
peter@dkab.se

EKONOMI & FILHANTERING Inger Dalesjö Tel 031-757 8451 inger@dkab.se

EKONOMI & FILHANTERING
Inger Dalesjö
Tel 031-757 8451
inger@dkab.se